Mida pakub külastajatele Pirita Marina Hotel & Spa?

Pirita Marina hotelli on oodatud külastajad, kes armastavad merd. Tallinnas ei leidu vist teist nii merele lähedal asuvat hotelli.

Kindlasti tuleb hotelli välimus tuttav ette mõnest Tallinnat tutvustavast filmiklipist. Omanäolise fassaadiga ehitis valmis ju 1980. aasta Moskva olümpiamängude purjeregattide võõrustajaks.

Nüüd on hoone arhitektuurimälestis, mis riikliku kaitse all. Hotelli sisemus on siiski läbi teinud põhjaliku uuenduskuuri, et vastata kõikidele kaasaja nõudmistele pakkumaks suurepärast puhkeelamust.

 

Majutusest lähemalt

Tube on Pirita Marina Hotellis kolme tüüpi. Kaheinimeste tubadele lisaks on perede majutamiseks välja pakkuda avaramad hotellitoad. Kaks täiskasvanut ja kaks alla 12-aastast last mahuvad nendesse lahedalt ööbima. Luksuslikuma toa soovijad broneerivad endale sviidi või deluxe toa, mis mõeldud kuni kolmele külastajale.

Toa vaadet saad valida merele või vaiksesse kõrvaltänavasse. Vastavalt toa tüübile on olemas teekann, kiirkeetja või kohvi/tee valmistamise võimalus, et toas söödav kerge vahepala täiuslik oleks. Ning loomulikult käib kõikide tubadega kaasas parkimine, jõusaali, ujula ja sauna kasutamisvõimalus.

 

Sportlik puhkus

Külastajad, kes hotellis viibides soovivad jätkuvalt oma sportliku vormi eest hoolitseda, saavad seda Pirita Marina Hotellis teha päris mitmel moel.

Sobiva ilma korral annab jalutamise ja ujumise ühendada ca 100m kaugusel olevasse randa minekuga. Samas saab oma vastupidavust ja lihaseid treenida ujudes 25-meetrises sisebasseinis. Ujumisoskus pole takistuseks, sest hotellist saab laenutada ujumislaudu- ja kätiseid.

Jõuharjutusi saab iseseisvalt teha kahes eraldi saalis. Lihasmassi kasvatamisele aitab kaasa kangide ja hantlitega varustatud jõusaal. Teises saalis olevad sõudeergomeetrid, kardioseadmed ja trenažöörid on abiks võhma treenimisel või kaalu vähendamisel. Kindlasti jagavad hotellitöötajad soovitusi, millistel kellaaegadel saab treenerilt nõu või osaleda rühmatreeningus.

 

Lõõgastav puhkus saunades

Pärast füüsilist koormust saab keha ja meel rahuneda just sulle sobilikul moel. Loomulikult on olemas standardiks kujunenud erinevad saunad, kus valikus auru-, aroomi- ja Soome saun.
Lisaks saab tervist toetavaid, taastusraviteenuseid või lihtsalt lõõgastust hotellis asuvast MediSpast.

Massaaže ja teisi erinevaid kehahoolitsusi naturaalsete nahahooldustoodetega pakub ilu- ja heaolukeskus Chamour. Ja muidugi on heaolukeskuse nimestikus olemas need kõige lihtsamad, aga vahel ka kõige hädavajalikumad protseduurid. Juuksed saavad lõigatud ja soengusse sätitud, küüned lõigatud ja hooldatud.

 

Elamused headest maitsetest

Ja tähelepanuta ei saa jätta ka maitsemeelte hellitamist. Häid söögikohti jagub hotelli erinevatele korrustele ja purjekeskuse hoonetesse.

 

Terrasiga lobby-baar

Kokkusaamiseks sobib hästi hotelli esimesel korrusel asuv lobby-baar. Külmade ja kuumade jookide kõrvale tasub mekkida kondiitritooteid või kergeid suupisteid. Suveperioodil laieneb lobby-baar terrassile ning menüüsse lisanduvad mahlased grillroad.

 

Restoran Regatt

Pirita Marina Hotelli restoran Regatt on valmis igaks söögikorraks. Päeval saab soodsalt süüa lõunapakkumist, õhtul võib igaüks endale kehakinnituse valida buffet lauast. Sügisest kevadeni on pered pühapäeviti oodatud brunchile, et pärast hilist hommikusööki midagi toredat koos ette võtta. Samuti on restoranis olemas fantaasiaküllane a la carte menüü.

 

Gurmeerestoran Sardiinid

Kel meri ja kala alati koos käivad, leiavad need Jahtklubi hoones asuvast restoranist Sardiinid. Omavahel võistlevad menüüs tähelepanu pärast vürtskilud, räimed, mitmesugused karbid, igas suuruses krevetid, homaarid, hõrnased jne. Kel nüüd pea ringi käima hakkas, siis stopp, valikus on toite ka sea - ja linnulihast. Ja et maitsekomplekt täielik oleks, pakub restoran Sardiinid köitvaid vaateid merele ja maale.

 

Elamused lähiümbrusest

Põhjalik ülevaade Pirita Marina Hotellis on tehtud, aga on midagi huvitavat teha hotelli lähedal? Muidugi. Pirita ja selle kõrval asuv Viimsi on küll Tallinn, aga siiski teistsugune Tallinn.

 

Veeda aega Pirita jõel

Pirita jõgi on üllatavalt pikk, lausa 105 km. Selle lisajõed harrastavad kohati voolata salajõgedena ehk maa all. Samuti on jõe ümbruse rikkalikult looduskaitsealasid. Kõige eelnevaga tutuvumiseks tuleb ette võtta pisut autosõitu. Palju lähemal, kõigest ranna vastas, asub Pirita jõe suue. Seal saab vastavalt soovile paadi, kanuu või vesijalgrattaga sõita.

 

Seikluspark või disc golf, kumb sulle?

Ekstreemsemat meelelahutust, sedakorda siis maal, pakub Pirita Seikluspark. Erinevas vanuses ja võimetega seiklejaid ootavad rajad, mis viivad kõrgustesse või hooga laskumisse. Lastele vanuses 2-6 on lastepargis avatud eraldi rajad.

Kellel aga hasardipisik sees, siis koos kaaskonnaga saab mängida Maarjamäel asuval disc golfi rajal. Kes saab vähima visete arvuga 10 korviga raja läbitud? Kettagolf ei vaja spetsiaalset ettevalmist, aga pakub mõõdukat füüsilist koormust ja loomulikult kuhjaga mängulusti.