Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinna tutvustus

Vanalinna rohelisema osa, Snelli ja Lindamäe pargi vastas, püüab pilku šiki välimusega Radisson Meritoni konverentsi ja spaa hotell. Suurte klaasakendega hoonest leiab head und pakkuvad numbritoad, ahhaa-elamustest tulvil konverentsiruumid ja uue energiaga laadiva spaa.

 

Numbrid, mida saab ühendada

Kokku on hotellis 465 tuba, kus valikut jätkub igale maitsele. Huvitava võimalusena pakub hotell numbritubade ühendamist, kus erinevatest generatsioonidest pereliikmed mugavalt üksteise tubadesse pääsevad.

Seitse tuba on kohandatud võõrustamaks erivajadusega külastajaid. Ja muidugi pole ära unustatud ka lemmikloomi. Needki võib soovi korral endaga kaasa võtta, kui peatute Radisson Meriton Conference ja Spa Hotel Tallinn'as.

 

Energia spordist või spaast

Lõõgastust võib leida nii füüsilisest koormusest kui ka sellest, et lased end hellitada erinevatest heaolu protseduuridest.

Trennist energiat saavatel külastajatel on võimalus tegeleda ujumisega, võtta osa mõnest grupitreeningust või hoopiski joogatrennist. Jõusaalis annab treener nõu just sind huvitavale küsimusele ja kindlasti oskavad töötajad nõu anda lähimate parimate kesklinna jooksumarsruutide osas.

Hellitada saab ennast erinevates saunades,mullivannides või spaa alal massaažides. Viimaseid võib võtta korraga kogu kehale või jupphaaval erinevatele kehaosadele mõelduna: pea, kaela, selja, käte või jalgade omana. Ja kui sõbrannast või sõbrast ka massaaži ajal lahus viibid ei taha, siis lahenduseks on paarimassaaž.

Ning ükski iluprotseduuride nimekiri ei oleks lõplik ilma kehakoorimise, depilatsiooni, juukselõikuse, maniküüri, pediküüri ja meigita.

 

Maitseid Prantsusmaalt Kuubani

Söögikoht on hotellis mitmeid. Ja kui parasjagu ei oska öelda, mida süüa soovid, siis toidukohtade menüüdega tutvudes leiab selle õige roa kindlasti.

Restoran Grill 250°

Hotellikülastajad saavad kehakinnitust restoranist Grill 250°. Nagu nimigi viitab on selle restorani menüüs esinduslik grill-lihade valik. Sinna sekka ka hooajalisi Eesti maitsed.

Ja tänava- ning taimetoidu austajadki leiavad menüüst omad lemmikud maitsvate salatite või klubivõileibade seast. Muidugi on olemas hommikusöögi buffet ja päeval saab osa lõunapakkumistest Rootsi stiilis lauas.

Tulised elamused Cubano baarist

Cubano baar on seevastu spetsialiseerunud Kuuba rummile ja Hispaania köögile. Kuuba rumm on valmistatud suhkruroost ja on maheda maitsega ning leiab kasutust eelkõige kokteilides. Hispaania kööki iseloomustavad road mereandidest, erinevad paellad ja tapased vaheampsuks.

Kui neist veel särtsu väheks jääb, siis saab suurel ekraanil kaasa elada tulistele spordiülekannetele. Hasarti saab veelgi lisada ise piljardilaual või lauajalgpallis kätt valgeks saades.

Hõrgud pagaritooted kohvikust Mademoiselle

Kes aga otsib midagi magusat, see leiab selle kindlasti kohvikust Mademoiselle, kus keskendutakse eelkõige prantsusepärastele kondiitritoodetele. Ning teatud kellaaegadel hõljub kohvikus vastupandamatu värskete saiakeste lõhn, sest kõik tooted valmivad kohvikus koha peal.

Ja kui suundud linnatuurile, siis on kohvik Mademoiselle’l meeldiv pakkumine vähendamaks enda ökoloogilist jalajälge. Oma termostopsi ostetavale kohvile kehtib allahindlus. Heast teost kantuna on kohvisõõm veelgi kosutavam.