Basseinisõpradele! Basseiniga hotellid Tallinna kesklinnast eemal

Soovid ööbida hotellis, kus sind ootab ka bassein? Toome siin välja mõned populaarsed Tallinna hotellid koos basseiniga.

Hotel Rocca Al Mare

Hotel Rocca Al Mare asub rahulikus Rocca al Mare linnaosas suurest liiklusest eemal. See paikneb küll linna keskusest veidi eemal, kuid õnneks pole Tallinn kuigi suur. Isegi Rocca Al Marest võtab autosõit kesklinna vaid mõnikümmend minutit.

https://turisme.eu/go/booking-hotell-tallinn-rocca-al-mare/

Selles mõnusas paigas on olemas kõik, mis üheks puhkuseks tarvis. Tervise- ja massaažikeskuses saab turgutada ihu ja virgutada vaimu. Veekeskuses saab aga mõnuleda aroomisauas, mullivannis või ujuda konna 15-meetrises basseinis. Kui sellest veel ei piisa, võib sulpsata seedritünni.

Kuhu minna hotelli lähedal?

Kõigile loomahuvilistele tasub soovitada Tallinna loomaaeda. Sealt leiab enam ohtralt putukaid, kalu, loomi ja linde. Eriti arvukalt on Tallinna loomaaias kõiksugu kitsi ja lambaid, näha saab aga ka jääkaru, lõvisid, kalu ja krokodille.

Selleks, et kõik linnud-loomad üle vaadata kulub kindlasti suurem osa päevast. Vahele peab ju ka jäätist sööma, jalgu puhkama ja Veskimetsa parkmetsa imetlema.

Kas teadsid, et lisaks loomadele on omalaadne vaatamisväärsus ka Tallinna loomaaia territooriumil asuv 21 hektariline põlistammik?

Eesti elu-oluga tutvumiseks sobib hästi aga Eesti Vabaõhumuuseum.

Kõige vanemad hooned muuseumis on pärit juba 17. sajandi lõpust, kui Eesti oli osa Rootsi riigist. Suurem osa näitusealast tutvustab elu oli 18. ja 19. sajandil kui Eesti kuulus Vene tsaaririigi koosseisu. Kõige uuemad hooned on pärit aga juba 20. sajandist, kui elu-olu oli pärisorjuse aegadega võrreldes juba üsna rõõmus.

Suviti on mõnes taluõues ka sead, lambad ja kanad. Omal käel uitavad muuseumi territooriumil ringi aga ploomimaiad rebased, vilkad jänesed ja ujedad kitsed.

Muuseumist saab kaasa osta käsitööd, sõita hobusega ning proovida talupojakõrtsis Eesti rahvustoite. Elamusele aitavad kaasa ehtsates taluriietes ja talutoimetusi tegevad taluperenaised ja –mehed.

Mitmekülgne Tallinn Viimsi SPA & Water Park

Tegemist on tõelise veesõbra unelmaga. Hotelliga samas majas on koguni kolm suurepärast veekeskust. Viimsi Spas on võimalik nii ujumistrenni teha kui erinevates basseinides ulpida ja mõtiskleda.

https://turisme.eu/go/booking-tallinn-viimsi-spa-water-park/

Lastele pakub aga kõige rohkem rõõmu veekeskus Atlantis H2O, kus on hulganisti liutorusid, basseine ja pladistamiskohti. Need, kes aga kindlasti veekeskuses lastega aega veeta ei taha, võivad minna hoopis 18+ spasse.

Luksuslikus saunakeskuses saavad külalised nautida seitset erinevat sauna ja jahutada end mõnusates spaa-basseinides ja mullivannides. Mudalas saab omal nahal proovida mudahoolitsusi ning privaatsed puhkealad, lõõgastusruum puuviljade ja värskendavate jookidega panevad i-le täpi.

Ajaveetmise võimalused hotelli ümbruses

Meeleoluka õhtu ja mõnusa kõhutäie saab Inglise pubis Black Rose. Nende grillitud veise marmorliha praad viib lausa keele alla! Pubis on hea muusika ja nädalavahetustel õhtuprogramm. Spordisõbrad saavad suurelt ekraanilt spordisündmuste otseülekandeid vaadata.

Kui veidi pikem vahemaa ehk mõned lisakilomeetrid ei heiduta, siis on hea mõte külastada Tallinna Teletorni.

See 314-meetrine torn on Eesti kõrgeim ehitis ja elamuskeskus. Seal saab nautida imekauneid vaateid, ning teha tutvust teadussaavutustega. Kel julgust, võib turvaliselt kõõluda ka torni serval.

Kui tunned huvi aga ajaloo vastu, võib käia jalutamas Pirita Kloostri varemetes. Birgitiinid seadsid ennast Tallinna külje all sisse 15. sajandi keskpaigas. Tänapäevane klooster ehitati varemete kõrvale mõned aastakümned tagasi.