Väga hea tagasisidega hotellid Tallinna vanalinnas ja kesklinnas

Hubane Hestia Hotel Europa vanalinna serval

Tallinna sadama kõrval asub nelja tärniga pärjatud Hestia Hotel Europa.

See on hea paik, kus peatuda, kui on plaanis reisida ka laevaga -  sadamasse on sealt tõesti vaid kolme minuti tee. Ka Tallinna kaunis vanalinn pole palju kaugemal.

https://turisme.eu/go/booking-hestia-hotel-europa/

Hestia Hotel Europa on oma nime saanud Vana-Kreeka kodukolde jumalanna Hestia järgi. Mõnusa rahuliku olemise ja õdusa peatuspaiga leiab sealt kindlasti.

Mida avastada hotelli lähedal?

Hotelli kõrval asub Nautica kaubanduskeskus, kus saab osta kõike vajalikku. Kui hing ihkab aga midagi põnevat, võib põigata ka Admiraliteedi basseini kõrvale Sadamaturule. Seal saab vaadata, proovida ja osta kodumaiste väiketootjate toidukraami. Kohaliku leiva kõrvale saab proovida ka falafelit või mõnusaid oliive.

Hotelli läheduses asub ka kunagine suurtükitorn Paks Margareeta. Tegemist on Tallinna linnamüüri ühe tuntuima torniga. Täna asub seal Eesti Meremuuseum, mis annab hea ülevaate Eesti meresõidu kuulsusrikkast ajaloost. Ahoi!

Hea asukohaga Tallink Express Hotel

Tallink Express Hotel asub sadama ja vanalinna vahepeal.

https://turisme.eu/go/booking-tallink-express-hotel/

Tegemist on igati viisaka ja kauni paigaga, kus on mõnus restoran, loomulikult tasuta WiFi ja muidu hea olla. Hinnad on seal aga suhteliselt soodsad. Nii saab hea hinnaga endale mõnusa peatuspaiga enne või peale laevareisi.

Kohe kõrvalmajas asub spaakeskusega Tallink Spa & Conference Hotell, kus saab spas sulistamas käia või saunas elumured välja higistada.

Ideid aja veetmiseks hotelli lähedal

Hotell asub muinasjutulise Tallinna vanalinna lähedal, kus saab tutvust teha keskaegse arhitektuuri, moodsa toidukunsti ja kauni käsitööga. Hotelli lähedal asub ka Energia Avastuskeskus. Seal võib eksponaatidele julgelt käed külge panna ja füüsikaseaduste toimimist uurida.

Samas lähedal asub ka Kultuurikatel, kus toimuvad tõenäoliselt linna kõige põnevamad üritused alustades magusafestivalist ja lõpetades investeerimiskonverentsidega.

Mõnusad hetked Metropol Spa Hotellis

Nägus Metropol Spa Hotel asub Rotermani kvartalis, kus on ohtralt disainipoode, restorane ja kohvikuid. Kogu piirkonna arhitektuur on nii äge, et seal tasub kindlasti mitu tiiru teha.

https://turisme.eu/go/booking-tallinn-metropol-spa-hotel/

Kui jalutamiseks parajasti isu pole, võib sulistada hotelli spas. Seal on mitut sorti saunu, basseine ja mullivanne. Spas on ilm ilus ja vesi soe ka siis, kui väljas tormab!

Lisaks on hotellis veel lõõgastuskeskus, kus ihu saab värskeks ja hing rõõmsaks.

Mida avastada hotelli lähedal?

Peale Tallinna vanalinna asub hotellist pikema jalutuskäigu või paari trammipeatuse kaugusel ka äsja renoveeritud Balti Jaama turg. Põneval turul pakutakse kõike, alates tervislikest toortoitudest kuni vanavara- ja antiigini. Turu naabruses on ka Telliskivi Loomelinnak, kus kohalikud hipsterid tunglevad kohvikute ja näitusesaalide vahel.

Hotellist umbes mõnesaja meetri kaugusel Uuel tänaval Tallinna vanalinnas asub ka jäätisepood Gelato Ladies, kust saab imehead jäätist.

Metropoli hotelli kõrval asub aga Tallinna parimate toidukohtade hulka kuuluv Restoran Ö.

Seal pakutakse tervislikku ja värsket põhjamaist kööki ning suurepärase gurmee-elamuse saamiseks tasub seda paika kindlasti külastada.