Turismitalud Saaremaal – puhka looduse rüpes

Millised on parimad turismitalud Saaremaal? Kui soovite puhata kauni looduse rüpes ja kogeda tunnet justkui oleksite parasjagu oma lemmik-maakodus, siis tasub peatuspaigaks valida heade soovitustega turismitalu. Boonusena asuvad paljud turismitalud mõne kauni veekogu läheduses.

Millised turismitalud on heaks valikuks Eesti suurimal saarel – Saaremaal? Loe edasi ja saad teada!

 

Mardi talu – omanäoline ja paljude võimalustega ööbimispaik

Mardi talu Saaremaal Lümanda vallas paikneb kahe looduspargi vahel (üks neist on Vilsandi rahvuspark ja teine Viidumäe looduskaitseala). Ööbida saab kenades traditsioonilistes palkmajades või siis kunagisse tuulikusse rajatud korterites. Tõeliselt hubane ja pisut eksklusiivne kogemus!

https://turisme.eu/go/booking-saaremaa-mardi-talu/

Külalised on oodatud jalutama lilledega täidetud ning hästi hoolitsetud aias ja lõõgastuma terrassil. Lisaks sellele on kõigi jaoks olemas mugav puhkeruum ning põnnid saavad lustida mänguväljakul või mängutoas. Nii mõnelegi pakub suurt rõõmu võimalus näha kanu ja küülikuid.

Ümbruskonnas saab tegeleda mitme aktiivse hobiga. Näiteks sõita jalgrattaga (kohapeal on laenutus), mängida kettagolfi või lauatennist.

Kui teid huvitab läheduses asuv Vilsandi rahvuspark, siis tasub selle kohta uurida pererahvalt, sest nad võimaldavad külalistele kaatrisõite Vilsandile või laidudele. Lisaks on võimalikud loodusmatkad puutumata paikadesse sõjaväeauto kastis ja kalapüük.

 

Anni turismitalu – Saaremaale kohane mõnus talukoht

Mida pakub külastajatele Anni turismitalu? Asukoht on suurepärane, kus võite nautida vana talukoha võlu ja ehedat vaikust. Nimelt paikneb majutuskoht vaikses maakohas ja selle ümber on suur ning kaunis aed. Ööbida saab ruumides, mis asuvad ümberehitatud vanades talumajades.

https://turisme.eu/go/booking-saaremaa-anni-turismitalu/

Sealsamas talus, kuid ka ümbruskonnas on rohkesti erisuguseid vaba aja veetmise võimalusi. Näiteks sõitke soovi korral jalgrattaga, mängige lauatennist või proovige kätt noolemängus. Kui teile meeldivad hobused ja ratsutamine, siis ka see võimalus on läheduses olemas!

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Anni turismitalu pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

 

Jurna turismitalus olete alati oodatud

Jurna turismitalu leiate Saaremaa vaiksest ning ajaloolisest Upa külast, mis asub Kuressaarest kõigest 6 km kaugusel. See on suurepärane peatuspaik Saaremaa avastamiseks või linnas toimuvate ürituste külastamiseks.

https://turisme.eu/go/booking-saaremaa-jurna-turismitalu/

Taluümbruse aed on imeliselt kaunis ja majutuspaik sobib hästi ka väikeste lastega perele. Õueala ümber paiknevad kiviaiad, majadel on pilkupüüdvad rookatused. See on vaikne ja turvaline paik, mis sobib puhkamiseks ideaalselt.

 

Ansumardi turismitalu – lõõgastumiseks parim

Looduslikult kaunis ja vaikses kohas – Kavandi külas Saaremaal – asub Ansumardi turismitalu.

Tegemist on vana taluga, mis on renoveeritud ja kaasaegsetele nõuetele igati vastavaks kohandatud. Puhkajaid võlub puhas loodus ja imeilusad vaated ümbrusele. Ansumardi on ideaalne paik, kus lõõgastuda ja endalt linnaelu stressi kiiresti maha raputada.

https://turisme.eu/go/booking-saaremaa-ansumardi-turismitalu/

Külalised saavad sõita ümbruskonnas jalgrattaga või nautida lihtsalt ilusa aia rahulikku ja mõnusat õhkkonda, mille loob rohelus ning sõbralik pererahvas. Saunafännidki ei pea pettuma ja köögis on olemas kõik toiduvalmistamiseks vajalik.

Ansumardil ootab puhkajat hubane öömaja, mis sobib ka väikeste lastega tulijatele. Lapsi rõõmustavad kiik, liivakast ja erinevad lauamängud. Täiskasvanud ja noored saavad lustida maja taga asuval rannavolle platsil.