2 meeldivalt romantilist hotelli Tallinnas

Romantiline puhkus kallimaga on tõeliselt hea viis, kuidas aeg maha võtta, lõõgastuda ning patareid uuesti täis laadida. Oleme välja valinud meeldivalt romantilised hotellid Tallinnas, mille külastamine aitab kaasa perfektsele puhkusele.

 

Ainulaadne hotell CRU

15. sajandist pärit kaupmehemajja on nüüdseks ehitatud luksuslik butiikhotell CRU.

Kõikides tubades on antiikmööbel, lisaks on külastajate käsutuses hommikumantlite ja tualetitarvetega vannituba, minibaar ning lameekraaniga televiisor.

Tasub uurida, kas saadaval on tuba nr 16. Kui tuba on vaba, siis sealt avanev vaade on kindlasti üks hotelli parimaid.

https://turisme.eu/go/booking-tallinna-hotell-cru/

Selle romantilise hotelli esimesel korrusel asuv restoran spetsialiseerub Prantsuse ning Eesti köögile.

Hommikusöök on eestipärane ning selle valmistamisel kasutatakse väga palju väiketootjate tooraineid. See aitab pakkuda tõeliselt head hommikusööki.

Õhtusöök ja show või vaated?

CRU hotell on kohe vanalinna tuiksoonel – Viru tänaval. Kui on soov nautida õhtusööki mujal, tasub külastada ümber nurga asuvat Peppersacki restorani. Lisaks toidu- ning joogipoolisele muudab sealse õhtusöögi eriti põnevaks igal õhtul etendatav mõõgavõitlus.

 

Laialt tuntud butiikhotell Kolm Õde

Kolm Õde on üks Tallina tuntumaid butiikhotelle, asudes Tallinna kõige kuulsamas keskaegses kaupmehemajas.

Peale hoome täielikku renoveerimist 2003. aastal avati seal 5* hotell, mis on ka välismaa meedias palju positiivset tähelepanu pälvinud.

Hotelli pikka ajalugu silmas pidava disainiga tubades on samas olemas kõik kaaseaegsed võimalused ja mugavused. Tõenäoliselt on see üks kõige erilisemaid ja romantilisemaid hotelle Tallinnas. Butiikhotellile omaselt on iga tuba erineva kujundusega.

https://turisme.eu/go/booking-tallinna-hotell-kolm-ode/

Tubadesse valitud mööbel on elegantne ning puidust põrandad aitavad luua hubase atmosfääri. Privaatsetes vannitubades on olemas föön, tualetitarbed, hommikumantlid ja sussid. Söögikorrad muudab meeldejäävaks hotelli tunnustatud restoran Bordoo.

Meremuuseum või linna parim vaade?

Kolm Õde asub Tallinna vanalinna ühel kuulsaimal tänaval – Pikal tänaval. Hea asukoht tähendab, et mugavalt pääseb nii Tallinna tähtsaimate vaatamisväärsusteni, kui ka kesklinna ning sadamasse. Vaid mõnekümne meetri kaugusel on Eesti Meremuuseumi Paksu Margareeta muuseum-külastuskeskus.

Kui on soov minna kaugemale, siis hotelli auto on alati saadaval, et külalised mugavalt sihtpunkti viia. Näiteks Meremuuseumi teise hoonesse, Lennusadamasse.

Vanalinnast hea vaate saamiseks on aprillist oktoobrini võimalik ronida Oleviste kiriku tippu, mis on hotellist kümnete sammude kaugusel.