Puhkemajad Otepää läheduses

Populaarne suusakuurort ning talvepealinn Otepää pakub nii linnas kui ka sealses ümbruses huvitavat avastamist aasta ringi. Läheduses asub kaunis Pühajärv ja teisedki järvesilmad, mis meeldivad iseäranis kalastusfännidele. Põnevad loodusrajad ootavad aga seiklushimulisi matkajaid. Puhkemajad Otepää läheduses on mitmekülgsed ja igaüks leiab omale sobiva paiga, kus veeta kosutava unega öö ning niisama lõõgastuda.

 

Isakaru puhkemaja – loodud hoole ja armastusega

Isakaru puhkemaja asub Pühajärve lähistel ja sobib suurepäraselt neile, kellele meeldivad omanäolised ning looduslähedased palkmajad.

https://turisme.eu/go/booking-otepaa-isakaru-puhkemaja/

Puhkemajast vähem kui 2 km kaugusel asub Otepää seikluspark, kus külastaja kogeb põnevaid elamusi, mis moodustavad kooskõla ekstreemsest, füüsilisest ning mängulisest seiklusest. Kui teile meeldivad kõrgused ja adrenaliin, siis kindlasti külastage Otepää seiklusparki!

Pärast seiklusrikkaid elamusi ootab teid armastuse ja hoolega loodud Isakaru puhkemaja, kus tunnete end justkui hubases kodus.

 

Spordisõbra puhkemaja – mitmekülgne ja hubane

Spordisõbra puhkemaja ootab külastajaid Otepää looduspargis. Imeline Pühajärv on puhkemajast vaid 500 m kaugusel ja suusarajadki saavad alguse otse maja juurest. Otepää ja Tehvandi suusastaadionile viib 3 kilomeetri pikkune teekond.

Puhkemaja on soe ning hubane, külaline saab nautida eraranna luksust ning kaunist aeda. Majutuses on mugav puhkenurk ja kõige vajalikuga sisustatud köök. Lisaks on olemas lõõgastav saun ja avar terrass grillimisvõimalusega.

https://turisme.eu/go/booking-otepaa-spordisobra-puhkemaja/

Nagu nimigi ütleb, siis sobib majutus väga hästi ka spordisõpradele, sest läheduses on palju aktiivse ajaveetmise võimalusi – jalgrattarajad, talvel suusarajad. Otepää seikluspargini viib umbes kolmekilomeetrine tee.

 

Partsilombi puhkemaja Nüpli külas – nägus palkmajake

Kas armastate vaikust, privaatsust ning naudite rohelust? Otepää kesklinnast ainult 2 km kaugusel asub tiigikese kaldal Partsilombi puhkemaja, mis sobibki kenasti just neile, kes hindavad veekogu lähedust ning rahulikku olemist.

Maja läheduses on ka lastel rohkesti mänguruumi, lisaks ootab neid asjalik mänguväljak.

Külastajad saavad puhkemajas nautida saunamõnusid või lõõgastuda sooja kaminatule ääres. Olemas on ka eestlase suvise elu juurde kuuluv põhivajadus – grillinurk ja -tarbed. Puhkemaja köök on varustatud kõige vajalikuga, et valmistada korralik õhtu- või hommikueine.

https://turisme.eu/go/booking-otepaa-partsilombi-puhkemaja/

Puhkemaja ümbruskond pakub rikkalikult erinevaid aktiivseid tegevusi – saab suusatada, matkata, ujuda (Pühajärve rand 1,5 km kaugusel) või jalgrattaga sõita. Talvisel ajal on suusasõpradel siit väga lihtne otse suusarajale astuda. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asub Väike-Munamäe suusakeskus.

 

Külmalätte jahimaja sobib looduse austajale

Kui otsite puhkepaika linnamelust kaugel ja tahaksite nautida eriti rahulikku ning looduskaunist atmosfääri nii suvel kui talvel, siis sobiks teile kindlasti armas väike Külmalätte jahimajake Truuta külas, Otepääst 11 km kaugusel.

Puhkemaja köögis on eine valmistamiseks olemas kõik vajalikud tarbed. Mõnuleda saab kamina ees ning nautida ehedat ja maalähedast miljööd.

https://turisme.eu/go/booking-kulmalatte-jahimaja/

Puhkajatel on aja sisustamiseks mitmeid võimalusi, näiteks kalapüük, suusatamine, linnuvaatlus, matkamine, vereta jaht, kümblustünn ja suitsusaun (ettetellimisel). Võib ka lihtsalt nautida ilusat aeda ja sisustada õhtu grillimisega.

Tasub teada – puhkemajast vaid pooleteise kilomeetri kaugusel asub hubase sisustusega Vidrike külarestoran, kus on meeldiv teenindus ja pakutakse ülimaitsvat Itaalia toitu!

 

Kuutsemäe puhkekeskus – hea puhkekoht nii suvel kui talvel

Looduskaunis kohas asuv Kuutsemäe puhkekeskus pakub häid puhkamisvõimalusi igal hooajal. Aktiivse tegevuse otsija saab talvel suusatada, suvel mängida tennist või matkata ning nautida loodust. Peale selle on võimalus kätt proovida disc-golfis või laenutada personalilt aerusurfilaudu. Vaid 100 meetri kaugusel asub järv, mis paelub kalamehi ja veespordihuvilisi.

https://turisme.eu/go/booking-kuutsemae-puhkekeskus/

Puhkemajades on olemas kõik vajalik – hästi varustatud kööginurk ja söögilaud. Toad on mõnusalt lihtsa sisustusega. Kasutada saab mugavat puhketuba ja lõõgastumiseks on olemas elektrisaun.

Kosutava kõhutäie leiab läheduses asuvast Kuutse Tõnni trahterist, mis pakub päeval kiiret, kuid toitvat einet (soe söök, salatid, saiakesed, supid), õhtuks on võimalik seltskonnale tellida ka pidusööki.