Hubased puhkemajad Haapsalus ja Läänemaal

Miks mitte veeta koos pere või sõpradega kvaliteetaega puhkemajas, mis asub ühtlasi ka looduskaunis kohas või armsas kuurortlinnakeses?

Oleme tutvustamiseks välja valinud mõnusad puhkemajad Haapsalus ja Läänemaal. Missugune neist sobiks sinu puhkuse peaosatäitjaks?

 

Väike-Mere villa Haapsalus

Kodune ja hubane villa kuurortlinnas Haapsalus on ruumikas ning avar. Hotell meeldib eriti just neile, kes armastavad, kui majutuskoha vahetus läheduses on veekogu – nimelt avanevad puhkemajast vaated merele. Tuntud Paralepa liivarandki on vaid veerandtunnise jalutuskäigu kaugusel. Maja juurest saab alustada ka jalutuskäiku kaunil Haapsalu Promenaadil.

https://turisme.eu/go/booking-haapsalu-vaike-mere-villa/

Kuuma lõõgastust pakuvad traditsioonilised saunamõnud. Lisaks on puhkemaja külalised oodatud kasutama nii grilli kui terrassi.

Otse Väike-Mere villa vastas asub kuulus ja unikaalne Haapsalu Kuursaal, mis pakub suviti häid roogi ning imelisi merevaateid.

Tegemist on ainsa algsel kujul säilinud kuursaaliga Eestis.

 

Kadaka-Hansu puhkemaja – privaatne majake metsa sees

Kas ihkate merekohinat, männimetsa müha ja sooviksite puhkepausi linnasaginast? Kui otsite puhkuseks hubast ja privaatset puhkepaika kauni looduse rüpes, siis võib Teile sobida Kadaka-Hansu puhkemaja, mis asub Läänemaal Pusku külas.

Kui teil tekib puhkuse ajal ühtäkki kirg linnamelu kogemiseks, siis ka see võimalus on olemas  –  kuurortlinn Haapsalu on vaid 9 km kaugusel.

https://turisme.eu/go/booking-laanemaa-kadaka-hansu/

Meri asub puhkemajast kõigest 250 m eemal ja mõistagi ei puudu ideaalse puhkemajutuse varustusest nii saunamõnud kui ka grillimisvõimalus.

Veeda rahulik grilliõhtu koos pere või sõpruskonnaga või planeeri sekka ka mõned aktiivsed tegevused – näiteks purjelauasõit või sukeldumine! Uuri pererahvalt nende kohta lähemalt!

 

Sarapuu puhkemaja – unustamatu puhkus Vormsi saarel

Kas teie jaoks kõlab hästi puhkus väikesel ajaloolisel saarekesel, kus aeg justkui seisab ning kõik kogetud elamused-mälestused jäävad eluks ajaks eredalt meelde? Vormsile reisides on mõistlik leida majutuseks endale üks väga hea peatuspaik – selleks sobib ideaalselt Sarapuu puhkemaja.

Puhkemaja asub Hullo asulas. Kohapeal on kaunis terrass, grillimisvõimalus ja istumisnurgad.

https://turisme.eu/go/booking-vormsi-sarapuu-puhkemaja/

Peatumispaik sobib nii sõpruskonnale kui ka peredele väikese puhkuse veetmiseks, sest Vormsi saarel leidub avastamist ja kauneid (isegi müstilisi) salapaiku küllaga. Lisaks on kauplus (ca 300 m) ja kenad rannad vaid jalutuskäigu kaugusel.

Suvehooajal on saarel avatud ka parim lõõgastumiskoht keset paradiisi – kõrts Krog no 14, kus ootavad teid ehedad kohalikud maitseelamused, sõbralikud teenindajad ja salakavalad, kuid maitsvad joogid.

 

Koidula Pesa – südamega sisustatud puhkemaja

Kui teid paelub mugav ja vaikne puhkus, väike aiake, terrass ning vaikuse nautimine, siis on Koidula Pesa imeilusas Haapsalu vanalinnas teie jaoks justkui loodud! Puhkemajake asub nostalgilisel ning rahulikul tänaval ja legendaarne Haapsalu linnus on vahetus läheduses.

Paljudele külastajatele on muljet avaldanud, et Koidula pesa on niivõrd privaatne ja hubane ning paikneb heas asukohas – pealegi on toad maitsekalt sisustatud ja sobivad kenasti ka lastega peredele.

https://turisme.eu/go/booking-haapsalu-koidula-pesa/

Lähedalasuvatest vaatamisväärsustest tasub kindlasti külastada Haapsalu piiskopilinnust (300 m), mille näol on tegemist ühe kõige paremini säilinud linnusega Eestis, kus “elab” kuulus kummitus nimega Valge Daam! Linnuse õuel meelitab lapsi keskajast inspireeritud laste mänguväljak, mis pakub neile rohkesti põnevat avastamiseks.