Leia endale parim puhkemaja Pärnumaal või Pärnus

Puhkus ootab ning aeg on plaanid paika panna. Kas sa tead, millised puhkemajad Pärnu lähedal ja Pärnumaal külalisi ootavad?

 

Kaevu puhkemaja Pärnu linnas on üks parimaid valikuid

Suur, viie magamistoaga Kaevu puhkemaja asub rahulikus eramajade piirkonnas. Lisaks magamistubade rohkusele on külastajate käsutuses ka suur terrassiga aed, kõige vajalikuga köök, avar elutuba, kamin ning suurepärane Soome saun.

https://turisme.eu/go/booking-parnu-kaevu-puhkemaja/

Majja mahub ööbima kuni 12 inimest, nii et see on suurepärane valik ka suurematele seltskondadele, kes tahaksid siiski puhkust üheskoos veeta.

Mõnus jalutuskäik ajaloolisesse Vallikääru

Kaevu puhkemaja on vanalinnast ning Pärnu Jahtklubist vaid mõne kilomeetri kaugusel, mis on täpselt paras jalutuskäik. Lisaks vanalinnale võta suund ka Pärnu Vallikääru parki. Kaldapervel kulgeb valgustatud promenaad, romantilisel jalakäijate sillal saab teha ilusaid pilte ning imetleda vallikraavi keskele ehitatud Eesti kõrgeimat purskkaevu. Kuna seal on ka amfiteatri-laadne kontserdipaik, on Vallikäär populaarne suvekontsertite toimumispaik.

 

Metsaääre majutus Lottemaa lähedal

Metsaääre puhkekompleks võib olla üks parimaid valikuid, kui reisid lastega. Meri jääb vaid 300 meetri kaugusele, laste jaoks on olemas mänguväljak ning põneva Lottemaani on vaid kilomeetrine jalutuskäik.

Metsaääre puhkekompleksis on kolm erinevat majutusvõimalust.

Nelja magamistoaga kuni 11 täiskasvanut mahutav puhkemaja; ühe magamistoaga kuni viiele inimesele mõeldud maja ning saunaga puhkemaja kuni seitsmele täiskasvanule.

https://turisme.eu/go/booking-parnumaa-metsaaare-majutus/

Külaliste kasutada on köök kõige vajalikuga, mugavad toad ning privaatsed vannitoad. Ühiskasutuses on tünnisaun, aed, grillimisvahendid ja mänguväljak.

Nii palju tegevusi puhkemaja lähedal

Metsaääre puhkekompleksi läheduses on nii palju huvitavaid tegevusi, et puhkuse ajal ei olegi vaja eemale minna.

Uulu muulil ning Reiu rannas saab ujuda ja päevitada. Lottemaani, mis on avatud juunist augusti lõpuni, on vaid üks mõnus jalutuskäik. Golfisõprade rõõmuks on 7 km kaugusel Pärnu Bay Golf ning sportida saab ka Jõulumäe Tervisekeskuses.

 

Ullaste puhkemaja toob sind looduse keskele

Vaikne asukoht keset imelist Matsalu rahvusparki – tutvu Ullaste puhkemajaga.

Puhkemajas on olemas korralikult sisustatud köök, tasuta Wi-Fi ühendus, puhkeruum, saun, terrass ning neli magamistuba. Õuest leiab tasuta eraparkla, avara terrassi ning laste mänguväljaku.

https://turisme.eu/go/booking-parnumaa-ullaste-puhkemaja/

Kuna ruumi jagub kuni kaheteistkümnele külalisele ja ruumi on ka terrassil ja maja ümbritsevas looduses, on see hea koht, kui minna puhkusele oma sõpruskonnaga või mitme perega. Ullaste puhkemaja on peaaegu nagu omaenda maakodu, kus saab nautida mõnusat äraolemist.

Mida pakub Matsalu rahvuspark?

Kui juba Ullaste puhkemajas ööbida, on see imeliseks võimaluseks Matsalu rahvuspargiga lähemalt tutvuda.

Eriliselt põnev kogemus on see linnusõpradele, kuid ka teiste jaoks on huvitav näha Kasari suudmeroostiku, rannaniite ning puisniite. Väga omapärane on ka Kesselaiu külastamine - laiu 8 meetri kõrgune pankrannik on Eestis tõeliselt ainulaadne. Laiule saamiseks on vaja võtta ühendust laiu turismitalu peremehega.

 

Ranna puhkemaja Kihnu saarel

Eestis on lisaks Saaremaale ning Hiiumaale teisigi saarekesi, mida avastada. Pärnust lihtsasti külastatav Kihnu on üks omapärasemaid ja huvitavamaid ning Ranna puhkemaja Lemsi külas muudab kogu puhkuse veel eriti mugavaks.

Puhkekompleksi kuuluvad kaks puhkemaja.

https://turisme.eu/go/booking-kihnu-ranna-puhkemaja/

Ühes majas on kolm magamistuba, teises üks magamistuba. Rentida võib kas maja kaupa või ka mõlemad korraga, mis lubab mahutada kuni seitseteist inimest. Mõlemas majas on olemas köök ja puhkenurk. Suuremas majas on ka saun ning veranda.

Ühiseks kasutamiseks on aga välibassein ning grillimisvõimalus.

Tee tervele saarele tiir peale

Kihnu on üks saar, mida külastades võid auto mandrile jätta. Saarele saab ringi peale teha nii jalgrattaga, jalutades kui ka külgkorviga mootorrattaga. Kuhu minna? Võta ette Kihnu Reesuratas, mis viib kõigi tähtsamate vaatamisväärsuste juurde. Saarele tuleku võib ajastada ka mõne suurema üritusega: Kihnu merepidu juulis, Kihnu tantsu päev augustis, viiulifestival oktoobris ja Kihnu Keretäüs- kohvikute päev juunis.

 

Sassijärve puhkemaja järvekese kaldal

Sassijärve puhkemaja, nagu nimest võib järeldada, asub otse Sassi järve kaldal, mis aitab puhkuse unustamatuks muuta.

Kohisev mets, läheduses asuv Laiksaare looduskaitseala ning stiilne maja on vastupandamatu kombinatsioon.  mõnusa puhkuse otsijatele.

https://turisme.eu/go/booking-sassijarve-puhkemaja/

Sassijärve puhkemajas on neli magamistuba, majutades kuni kümme külalist. Maja juurde kuuluvad ka nõudepesumasina ja muu vajalikuga kööginurk, istumisala, tasuta WiFi-ühedus, terrass ning grillimisvõimalus.

Muidugi on puhkemajas saun, ning järve lähedus pakub äärmiselt meeldivat värskendusvõimalust. Ja kes ei soovi seekord ise vette sulpsata, saab terrassilt järvevaadet nautida.

Rohkelt aktiivseid tegevusi looduses

Puhkemaja vahetus läheduses on mitmed looduskaitsealad ja tähistatud matkarajad, nagu näiteks 2-kilomeetrine Laiksaare loodusrada. Saab ka kala püüda ning kanuuga sõita. Aktiivset tegevust leiab ka puhkemajast lahkumata: mängi discgolfi või sulgpalli, lase vibu või sõida kas paadi või vesijalgrattaga Sassi järvel.

 

Modernse disaini ja sisustusega Saulepa rannamaja

Moodsa disainiga mereäärne Saulepa rannamaja on mõeldud kuni viieteistkümnele külalisele ning ideaalselt sobilik mõnusaks puhkuseks. Enamikus kuues magamistoas on rõdu, vaatega Pärnu lahele. Puhkemajas on eesruumiga saun, avar terrass ning ilus aed.

https://turisme.eu/go/booking-saulepa-rannamaja-parnumaal/

Kaasaegses köögis on kõik vajalik tehnika (sh nii elektri- kui gaasipliit), grillimistarbed ja võimalus on ka tellida toitlustus, et oma puhkus kokkamisvabaks muuta. Ja õuest leiab rohkelt pinke, mis on ka suurepäraseks kohaks, kus puhata, raamatut lugeda või ka lihtsalt pilvede kulgemist nautida.

Rannasõprade lemmik

Kuulus Valgeranna liivarand on puhkemajast 4 km kaugusel, nii et parimad kohad saab juba varakult ära võtta. Lisaks suplemisele ja päevitamisele võib ette võtta vaatetorni otsa ronimise või adrenaliinirohke turnimise seikluspargis.

Teine vaatetorn, mille otsa minek ette võtta, on Lindi looduskaitseala vaatetorn, vaatega väikeste maaliliste järvekestega Lindi rabale.