Leia parim spaahotell Tallinnas

Lihtsalt hotellide asemel oleme siia valinud kombinatsiooni hotell+spaa. Kohad, kus asjalik olemise kõrvale mahub ka veidi lõõgastavaid hetki Tallinnas. Ja seda minimaalse pingutuse saatel - enda numbritoast samas hotellis asuvasse spaasse.

 

Parim spa hotell Tallinnas?

Meie hääl läheb Kalev Spa Hotellile keskse asukoha ja paljude võimaluste pärast.

 

Metropol Spa Hotel Rotermannis

Hetkel vaatluse all olevatest hotellidest kõige uuem, Metropol Spa Hotel, paikneb ajaloolises Rotermanni kvartalis. Hotelli eesmärgiks on pakkuda külastajatele heatasemelist töö, pikema puhkuse ja nädalavahetuse lõõgastuse peatumispaika.

Pikema puhkuse ööbimismured lahenevad, kui teha valik standardtoast sviidini. Hubased toad on avarad ja valgusküllased. Varustusse kuulub alati kuuma joogi tegemise võimalus, minibaar, seif ja hommikumantlid, milles mõnus hotellis asuvat spaad külastada.

Tööreisil olijad võivad broneerida endale äriklassi toa või sviidi. Viimases on lisaks magamistoale ka elutuba, kuhu sobib äripartnereid ühise konverentsilaua taha kutsuda.

 

Mida leiab hotelli spaa- ja lõõgastusalalt?

Spaa ala neli erinevat sauna, basseinid ja mullivannid lubavad korraks igapäevasest toimetustest eemale astuda. Minipuhkust saab jätkata hotelli lõõgastuskeskuses. Iluprotseduurid hõlmavad massaaži, keha- ja näohoolitsusi ja käte ning jalgade maniküür.

 

Kehakinnituse eest on Meriton Spa Hotellis võimalus kanda hoolt mitmeti

Restoran Nomadi menüüst leiab klassikalise maitsekooslusi Nomadile omase twistiga. Urban Bar seevastu pakub linnamelu väärilisi kokteile ja tänavatoitu kergeks eineks. Kõrval asuvast hotellist, mis kuulub samasse hotelliketti, tasub läbi põigata Itaalia toidu austajail.

 

Pirita Marina Hotel & Spa

Kesklinnast eemal, Pirital, rohelises eriilmelises hoones tegutseb Pirita Marina Hotel & Spa. 1980. aasta olümpiaregatiks valminud hoone välimus on küll muinsuskaitse all, aga sisemus on läbinud muundumise kõrgetasemeliseks puhkusekohaks.

 

Spaa, ujula ja ilukeskus

Sportlikku tegevust pakuvad peatumisel 25-meetrine ujula ja kaks jõusaali. Soovi korral liitu trenniga või harjuta iseseisvalt hantlite ning sõudeergomeetriga. Kui sulle välised temperatuurid sobivad, siis ujula võid vahetada ca 100-meetri kaugusel asuva avaliku ranna vastu. Rullikutega sõitmiseks või jalutamiseks sobib nii Pirita promenaad kui lähedal asuv terviserada.

Pirita Marina Hotel & tegutsev MediSPA on suunatud tervist toetavate hoolitsustele ja taastusravile. Mõõdetud saavad vererõhk, kolesterool, kaaluindeks, veresuhkur jm. Teenuste seas on erinevad veeprotseduurid ja ravid. Puhanud välimust viimistleb ilu- ja heaolukeskus Chamour, mille protseduuride nimestik algab küünte lõikusega ja lõppeb massaaživannidega.

 

Head restoranid

Suurepärase kõhutäie eest vastutab hotelli restoran Regatt. Esindatud on maitsev hommikusöök lennuka a’la carte menüüni. Kohtumispaigaks sobib hästi hotelli lobby-baar.

Soojade ilmadega laiendab baar oma asukohta terrassivaatega suvisele Tallinnale ja menüüd mahlakate grillroogadega. Samas olümpiakompleksis olevas Jahtklubis tegutseb restoran Sardiinid, kus menüü koosneb peamiselt mereandidest.

Rahulik ööuni saabub kaasaegse sisustusega Pirita Marine Hotell& Spa numbritubades. Peretoas ööbivad kaks täiskasvanut ja kaks alla 12-aastast last. Kolmene seltskond mahub deluxe tubadesse või sviiti. Liikumispuudega külastajatele on hotellis spetsiaalsed numbritoad.

 

Kalev Spa Hotel

Nüüd aga tagasi Tallinna kesklinna, kus veel teinegi spaahotell on alguse saanud spordikirest. Algselt ujulana tegutsenud hoones on tänaseks renoveeritud Kalev Spa Hotel’i vabaaja- ja puhkekompleks.

Endisele ujulale kohaselt on basseinide valik selles spaas lai. Füüsilist aktiivsust tahtvad külastajad saavad oma koormuse kätte 50-meetrises basseinis.

Ujuda veel mitte oskajad harjutavad vees püsimist muudetava veepiiriga basseinis. Ja ainult puhkusest unistavale külastajaskonnale on mõeldud lõõgastusbasseinid. Kel aga väga seiklushimu sees, siis neli veetoru on oote valmis!

 

Kalev Spa saunamaailm

Eriline koht on Kalev Spa Hotel’i saunamaailm. Siia on kokku toodud erinevaid saunaelamusi troopilisest saunast kuni soolasaunani. Koht on vaikne, sest sisse pääsevad ainult täiskasvanud, ja sobib seepärast hästi ka rahulikuks mõtiskluseks iseendaga.

Enesetunde tõstmisele aitab kaasa Kalev Spa’s olev ilu -ja tervisekeskus. Kõige sobilikuma tervisetoimingu leiab konsulteerides tervisekeskuse õega. Oskuslikud töötajad ja kvaliteetsed töövahendid lisavad värskust ja hoolitsust juustest varbaotsani ilusalongis Ilu & Tervis.

Restoran Allee

Et puhkus oleks täiuslik on vajalik ka üks maitseelamus. Kalev Spa’s tagab selle restoran Allee külastus. Tervislik, maitsev ja silmailu pakkuv toit on valmistatud kohalikust toorainest.
Naturaalsetes toonides ja vanalinnale vaadet pakkuv ajaviitekoha sisustus kutsub jõudeaega veelgi pikendama.

Vastu tulles külastajate soovidele on hotelli numbritoad jagatud erinevateks klassideks. Säästlikuma puhkuse eelarvega külastajad saavad valida economy-klassi toa. Lapsed on kindlasti huvitatud naridega ööbimispaigast, aga peredele on pakkuda ka vaheuksega eraldatavaid tube. Ja kõige suurejoonelisema ööune leiab sviidist. Kõik toad on allergiavabad.

 

Tallink Spa & Conference Hotel

Tallinnas tegutseb mitu Tallinki hotelligruppi kuuluvat hotelli. Mugavat lahendust, majutusasutust koos spaaga, leiab ainult Tallink Spa & Conference Hotellist. Asukoht kesklinnas aitab kindlasti kallutada valikud just selle hotelli suunas, kust lihtne minna ärikohtumisele või spaapuhkusel olles osa võtta mõnest kultuuriüritusest.

Külastajate käsutuses on toad, mis on isikupärase stiiliga, mugavad ja standardvarustatud kliimaseadme, WiFi ja teleriga. Et kõik kliendid leiaksid just endale sobiva toa on erinevaid toaklasse lausa kaheksa ja lisaks saab valida ka tuba vastavalt vooditüübile. Tasub uurida võimalusi numbritubade omavaheliseks ühendamiseks, mis on hea variant, kui tulla puhkama suurema seltskonnaga. Hotelli on oodatud ka erivajadustega külastajad, kel loodud sobilikud tingimused ööbimiseks.

 

Ilu- ja lõõgastuskeskus

Jaksu aitab taastada hotelli Aqua Spa ilu- ja lõõgastuskeskus. Veekeskuses on esindatud nii traditsiooniline Soome saun, aga ka Türgi saun ehk hamam. Kui aasta ringi avatud välibasseini liiga ekstreemne tundub, saab veemõnusid nautida sisebasseinides ja mullivannides.

Erinevaid iluprotseduure vali vastavalt oma ajalistele võimalustele, neid on välja pakkuda lühemaid ja pikemaid. Eraldi ilupaketid saadaval naistele, meestele ja lastele, kus arvesse võetakse juuste, naha ja vanuse eripära.

Kui kõht tühi tuleb sammud seada hotelli restorani Nero. Restoran on tegus kogu päeva, toitvast hommikusöögist rikkaliku õhtueineni a’la cart menüüst. Lisaks on hotellis mitu väiksemat baari.

Õhtuti lahti olevat Fideli iseloomustab valitud joogikaart ja Kuuba sigarid. Lobby-baar kergemate suupistetega aitab aega parajaks teha ning basseini baar karastab värskendavate mahedikega veest väljumata.

 

Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn

Vanalinna teises otsas, Toompea vastas, paikneb Radisson Meriton Conference & Spa Hotel. Suurte klaasakende taga peidavad ennast mugavad numbritoad, lõõgastav spaa ja konverentsikeskus.

Hotell vastab soodsa öömaja otsija ootustele, aga pakub ka tõeliselt ruumikaid ning kallimast hinnaklassist tube. Televiisorile ja Wi-File lisaks on igas toas võimalus keeta kohvi või teed, kui soov koos kaaslastega toas einestada. Siingi on võimalus ühendada vajadusel numbritubasid omavahel. Samuti on mõeldud erivajadustega külastajate peale. Ja veel! Lemmikloomadki võivad koos omanikuga hotellis ööbida.

Ööbimise kõrval aitab hotellis aega sisustada spaa. Ujumine ja mullivannide külastus aitab muud mõtted hetkeks unustada ja pea lahedaks saada. Sport on tuntud stressileevendaja. Kui treeningsaalis endal ideid napib, siis võib alati osa võtta mõnest grupitreeningust, kus treeneri kogenud pilgu all võimalik pisut suuniseid saada õigete kehahoiakute või koormuse osas.

 

Restoran grill-liha armastajatele

Einestamiseks on hotellis mitu eripalgelist kohta. Restoran Grill 250° spetsialiseerub erinevate grill-lihade pakkumisele.

Särtsakam hispaania köök ja Kuuba rumm on maitsmiseks Cubano baaris.